top of page

Google Reklam Yönetimi

1N Google Ads (AdWords) ile, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri müşterilerinize sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Google ADS nin sunmuş olduğu farklı reklam modelleri arasından işletmenize uygun reklam modellerini seçmek ve doğru bütçe yönetimi, hedef kitle ve dönüşüm oranları ile başarı kaçınılmazdır. Google ADS Reklamları sürekli analiz edilip değişken stratejiler uygulanması gereken bir yapıdadır. Google ADS ile paralel olarak Google Analytics, Google Merchant Center (E-Ticaret), Google Search Console gibi bir çok servis paralel olarak çalışabilmekte olup Profesyonel Google ADS Reklam Uzmanları ile çalışmak işletmenize yüksek dönüşüm sağlayacaktır. Google ADS Reklamlarında Profesyonel Destek almak lütfen aşağıdaki Online Formu doldurunuz. Profesyonel Reklam Uzmanlarımız en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

1N Reklam Ajansı Google Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi​

1N Reklam Ajansı Google Partner

1N Google reklam ekibi, sizin hedeflerinize göre bir reklam planlaması ve hedeflemesi yaparak, yanınızda olacaktır. Google üzerinde bilinirliğinizi arttırmak ve hedef kitlenizi en uygun maliyetlerle bulmak için uzmanlarımızı arayınız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

ADS

Google Ads Hakkında

Milyonlarca kullanıcı arasından Potansiyel Müşterilere en hızlı erişmenin mümkün olduğu Google ADS Reklamları ile işletmenizi büyütün. Google ADS ile iyi kurgulanmış reklam setleri, doğru hedefleme, rakip analizi ve düzenli data okuma işlemleri ile işlerin nasıl ilerlediğini adım adım görebileceksiniz. Google ADS reklamlarında ilk 4 reklam sırasının altına indikçe reklamlara tıklama oranı da düşmektedir. Doğru yapılandırılmayan reklamlar işletmenize fayda sağlamayacağı gibi (Etkileşim/Dönüşüm Oranlarındaki Düşüş) reklam giderleriniz de sürekli artacaktır. Google ADS Reklamcılığında Profesyonel Destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Google Ads Reklamlarını Tercih Etmeliyiz

Google Arama Ağında, seçili Anahtar Kelimeleri ile yapılan reklam modelidir. Hazırlanılan reklamlar Google Arama sayfasının ilk 4 reklam alanı ile arama sonuç sayfasının son 3 reklam alanında yayınlanır. Reklam tercihlerinde Google İş Ortakları seçili ise Google İş Ortakları web sitelerine ait sayfalarda da reklamlarınız görüntülenecektir.

Google Ads Arama Ağı Reklamları | Arama Ağı

Google ADS tarafından E-Ticaret siteleri için kurgulanmış bir reklam modelidir. Google Alışveriş Reklamları Google Arama Sayfalarının en üstünde Carousel yapısında görünebildiği gibi Google Alışveriş Sayfasında da görüntülenmektedir. Kullanılan E-Ticaret yapısının Feed seçeneği olması durumunda web sitenizdeki tüm ürünler, tüm detayları ile eş zamanlı olarak potansiyel müşterilerinize sunulabilmektedir.

Google Ads Alışveriş Reklamları Alışveriş  E-ticaret Reklamları

Google ADS Görüntülü Reklamlar ile milyonlarca Google İş Ortağı web sitesinde görsel reklamlarınız farklı boyutlarda ve stillerde yayınlanabilmektedir.

Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Banner+Metin

Google ADS Keşif Reklamları ile, YouTube, Gmail, Keşfet ve daha fazla mecrada reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Google Ads Keşif Reklamları  Youtube, Gmail, Keşif Reklamları

Google Akıllı Reklamlar ile Google’da, Google Haritalar’da ve İnternet’te gösterilen otomatik reklamlar ile minumum efor ile işletme konumunuza özel reklamlar ve konuma özel telefon araması reklamları hazırlayabilirsiniz.

Google Ads Akıllı Reklamlar Google ve Google Haritalar

YouTube’da kullanıcı ilgi, alanlarına göre özgün ve tetikleyici içerikler ile hazırlanmış video reklamlarınızı potansiyel müşterilere sunarak dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Google Ads Video Reklamları Youtube Reklamları

Google Reklam Ağlarında Mobil uygulamanızın tanıtılması veya Mobil Uygulamanızın daha fazla sayıda indirilmesi için dikkat çekici reklamlar hazırlayabilirsiniz. E-Ticaret tarafında gerçekleşen dönüşümlerin yarısından çoğunun Mobil Cihazlar tarafından yapıldığı düşünüldüğünde Uygulama Reklamları en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Google Ads Uygulama Reklamları Uygulama Yükletme - Etkileşim

bottom of page